İstanbul SEO Ajansı
Gizlilik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

Bu Gizlilik Sözleşmesi, Time SEO Agency ("Şirket") tarafından işletilen www.istanbulseoajans.com.tr ("Site") aracılığıyla sunulan hizmetlerin kullanımı sırasında, kullanıcıların ("Kullanıcılar") kişisel bilgilerinin nasıl toplandığını, kullanıldığını, korunduğunu ve ifşa edildiğini açıklamaktadır. Bu Gizlilik Sözleşmesi, Şirket'in Site üzerinden sunulan hizmetler için geçerlidir.

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI

Şirket, Kullanıcılardan sadece gerekli olduğunda kişisel bilgileri toplar. Kişisel bilgiler, Kullanıcıların adı, e-posta adresi, telefon numarası gibi tanımlayıcı bilgileri içerebilir.

KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANIMI

Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini, hizmetlerin sunulması için kullanır. Bu kapsamda, Şirket'in hizmetlerinin Kullanıcılara sunulabilmesi ve sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi amacıyla kişisel bilgiler kullanılabilir. Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini, yalnızca bu Gizlilik Sözleşmesinde belirtilen amaçlar için kullanır.

KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI

Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini, gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak korur. Bu kapsamda, Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini yetkisiz erişim, kullanım, değiştirme veya ifşa edilme risklerine karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel önlemleri alır.

KİŞİSEL BİLGİLERİN İFŞA EDİLMESİ

Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini, yalnızca bu Gizlilik Sözleşmesinde belirtilen amaçlar için kullanır. Şirket, Kullanıcıların kişisel bilgilerini, Kullanıcıların açık rızası olmadan üçüncü şahıslara ifşa etmez. Ancak, Şirket, yasal yükümlülükler kapsamında ve/veya hukuki süreçlerde, ilgili kişilerin haklarının korunması amacıyla kişisel bilgileri ifşa edebilir.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ DEĞİŞİKLİKLERİ

Şirket, bu Gizlilik Sözleşmesini dilediği zaman güncelleyebilir. Bu nedenle, Kullanıcıların Gizlilik Sözleşmesi'nde değişiklikler olduğunda Site'yi düzenli olarak ziyaret etmeleri ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmaları önerilir. Şirket, değişiklikleri bu sayfa aracılığıyla yayınlama hakkına sahiptir ve değişiklikler, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

İLETİŞİM

Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@timeseoagency.com.tr adresinden Şirket ile iletişime geçin.

Son güncelleme tarihi: 21 Nisan 2023

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın